Оплата та доставка

Способи оплати

Оплатити замовлення можна:

- готівкою (пункти видачі замовлень, кур'єрська доставка),

- онлайн при оформленні замовлення Приват24.

- накладений платіж Нова Пошта, Укрпошта.

Способи доставки

Вартість доставки розраховується за тарифами кур'єрської служби Нова Пошта та інших перевізників. Замовлення, оформлені до 12:00 відправляються в той же день при наявності на складі, після 12:00 - на наступний день. Термін доставки залежить від відстані до одержувача і складає від одного робочого дня. Замовлення необхідно оплатити у повному обсязі. Повернення можливе протягом 14 днів з моменту оплати замовлення, згідно Умов повернення. При оформленні замовлення вкажіть ПІБ, контактний номер телефону, повну адресу, на яку необхідно здійснити доставку.

Пам'ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з "Умовами надання послуг", де ми взяли зобов'язання доставити Вам замовлення, а Ви - оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в момент доставки.

Пункти самовивезення:

м.Львів, вул.Виговського, 55, +38(096)532-82-86, (магазин "Ексклюзивна сантехніка" )

У пунктах самовивозу, Ви зможете отримати абсолютно всю інформацію по роботі інтернет-магазину, доставці замовлень, а також про товари, які розміщені на сайті lvivsan.com і т.д. Обов'язково дочекайтеся повідомлення про доставку замовлення в пункт самовивозу. Відстежити статус збору і доставки замовлення можна в особистому кабінеті клієнта.

Укрпоштою по всій території України:

Посилка доставляється на поштове відділення через 5-7 днів з моменту відправки. Якщо Вам не прийшло повідомлення з пошти, Ви можете перевірити стан посилки по номеру декларації. Номер декларації ми відправляємо по електронній пошті, смс, також він відображається у Вашому особистому кабінеті. ВІДСТЕЖИТИ ВІДПРАВЛЕННЯ

Пам'ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з "Умовами надання послуг", де ми взяли зобов'язання доставити Вам замовлення, а Ви - оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в поштовому відділенні, після його фактичної відправки.

Нова пошта:

Доставка до відділення «Нової Пошти» у Вашому місті.

Замовлення відправляються в понеділок, середу і п'ятницю.

Номер декларації Ви можете дізнатися в деталях Вашого замовлення в розділі «Мої замовлення» на нашому сайті або в електронному листі, який надсилається Вам поштою в день відправки замовлення. Якщо Ви не вказали номер складу при оформленні замовлення, Ваша посилка буде надіслана на склад №1 у Вашому місті. Оплата замовлення здійснюється в момент її отримання на «Новій пошті». Відстежити ПОСИЛКУ Зверніть увагу, що крім суми замовлення, клієнт оплачує послуги з доставки замовлення Новою поштою, а також послуги з повернення коштів покупцю. Приблизну суму можна порахувати за посиланням: Вартість доставки.

* Пам'ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з "Умовами надання послуг", де ми взяли зобов'язання доставити Вам замовлення, а Ви - оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в момент доставки.

Правила оплати і повернення замовлень

Замовлення знаходиться в пункті самовивозу 3 дні. Оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину lvivsan.ua, Ви погоджуєтеся з "Умовами надання послуг», тобто зобов'язуєтеся викупити своє замовлення протягом 3 днів.

У разі, якщо клієнт не викупив замовлення в установлений строк, і не сповістив інтенет-магазин про продовження замовлення, або не скасував замовлення з об'єктивних причин, адміністрація інтернет-магазину розцінює такі дії клієнта, як порушення умов угоди, і може в односторонньому порядку відмовити клієнту в наданні послуг.

Переконливо просимо адекватно оцінювати свої можливості. І не робіть замовлення, якщо не впевнені, що його заберете.

Будьте доступні для зв'язку по вказаному телефону. Без узгодження замовлення по телефону він може бути анульований.

Сподіваємося на Ваше розуміння і співпрацю! Гарних покупок!