Про нас

Інтернет-магазин «Lvivsan.COM» є роздрібним продавцем ексклюзивної сантехніки у м.Львові з доставкою товарів по Україні.

Ми пропонуємо нашим клієнтам :

широкий асортимент ексклюзивної сантехніки, водяних насосів, радіаторів опалення, систем нагріву води та ін.;

розумну цінову політику;

швидку і своєчасну доставку;

чудовий сервіс.

«Lvivsan.COM» - це місце, де перед покупкою товару, ви можете отримати необхідну консультацію, ознайомитися з оглядами і результатами тестувань, а також відгуками інших покупців.

Cтавлення до клієнта стало основою трьох принципів нашої роботи:

інтереси клієнта - це найвищий пріоритет;

робити все можливе, щоб клієнт отримував задоволення від покупки;

беззаперечно дотримуватися вимог законодавства, зокрема Закону «Про захист прав споживачів».

Легко довіряти.

Інтернет-магазини з'явилися в Україні не так давно, тому певна частка недовіри до покупок за допомогою віртуальної вітрини ще присутня. Безумовно, це тимчасове явище, проте саме воно, як правило, впливає на рішення українців відмовитися від зручного випадку покупки через Інтернет і віддати перевагу більш клопіткому і витратному за часом походу в звичайний магазин. Покупці побоюються за якість гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також безпеки самої угоди.

З огляду на це, ми постаралися зробити діяльність інтернет-магазину «Lvivsan.COM» максимально відкритою і прозорою для наших клієнтів.

На сторінці «Контакти» , можна дізнатися, як до нас дістатися. Відвідавши наш офіс, ви зможете особисто поспілкуватися з консультантом, отримати відповіді на питання, що цікавлять, ознайомитися з товаром і виважено прийняти рішення про покупку.

В асортименті інтернет-магазину «Lvivsan.COM» представлено тільки офіційний і легально ввезений на територію України товар. На всі продукти поширюється офіційна гарантія та сервісна підтримка авторизованих сервісних центрів на всій території України.